Liola Home #Teatro Massimo

  • Wi-Fi
  • Łóżeczka dla dzieci
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny zwierzętom

Hotel Liola Home #Teatro Massimo Palermo położony jest prawie 20 min spacerem od dworca Palermo Central i oferuje widoki na miasto. Hotel jest usytuowany w odnowionym budynku, którego wystrój obejmuje m. In. Podłogi wyłożone płytkami.

8 pokojów wyposażone są w telewizję satelitarną oraz klimatyzację dla komfortu gości. Umeblowane biurkiem, pokoje posiadają również urządzenie do parzenia kawy/herbaty. Wspólne łazienki z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem oferują również suszarkę do włosów i ręczniki.

Podczas pobytu w hotelu Liola Home #Teatro Massimo goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Torquemada, w około 200 m, czy restauracja La Tavernaccia w odległości 5 min spacerem.

Katedra w Palermo znajduje się w odległości kilku przecznic od tego hotelu, a Kościół San Giovanni degli Eremiti leży w jedynie 1 km stąd. Liola Home #Teatro Massimo jest usytuowany w pobliżu atrakcji przyrodniczych, takich jak Park Foro Italico 2 km) i Ogród angielski 1,1 km). Teatro Massimo, a także Il Castello della Zisa znajdują się również jedynie 6 min piechotą od obiektu. Ten hotel jest usytuowany w bliskiej odległości od dworca autobusowego Piazza Don Sturzo.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Liola Home #Teatro Massimo Palermo
Alba Del Capo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Alba Del Capo

8.1
Bardzo dobry 1067 opinii
49 m od nieruchomości
USD 37 USD 33
za noc
Aragona House Palermo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Aragona House Palermo

9.0
Wspaniały 10 opinii
106 m od nieruchomości
USD 84 USD 76
za noc
L'Opera Buffa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

L'Opera Buffa

8.5
Świetny 1170 opinii
142 m od nieruchomości
USD 179 USD 161
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Falcone Borsellino
    31 km

    Stacje kolejowe

    Stacja kolejowa
    1,6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 22:30
    Wyjazd: od 07:00 do 10:00
    Numer licencji19082053B402322,IT082053B42BJE9YTE
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • W pokoju nie ma miejsca dla łóżeczek niemowlęcych.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy hotel Liola Home #Teatro Massimo ma szybki dostęp do lotniska?
      Nabliższe do hotelu Liola Home #Teatro Massimo lotnisko to Falcone Borsellino (35 km) w dostępie 28-minutowej jazdy.
    • Jakie metody płatności umożliwia hotel Liola Home #Teatro Massimo?
      Hotel Liola Home #Teatro Massimo może akceptować następujące metody płatności:
      • Visa
      • American Express
      • Maestro
    • Czy w pokojach gościnnych hotelu Liola Home #Teatro Massimo jest miejsce do pracy?
      Niektóre pokoje w hotelu Liola Home #Teatro Massimo posiadają obszar roboczy.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Falcone Borsellino
    31 km

    Stacje kolejowe

    Stacja kolejowa
    1,6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Liola Home #Teatro Massimo Palermo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij